Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek milyen élménye volt a...

Kinek milyen élménye volt a torokmandula műtétről? Előtte és utána is. Altatás nélküli

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem augusztusban volt de altatással (16 voltam akkor)

röviden annyi:NAGYON fájt utána 3 hétig de ki lehetett bírni

2010. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. 4 éves voltam. Kikötöztek egy székhez, minden szarral turkáltak a számban. Nagyon kellemetlen érzés volt. Hideg, és olyan furcsán kaparászta a torkom. Elég erélyesen védekeztem. Még az orvosok is megjegyezték, hogy nagyon jól bírom és erős a harapásom. Arra már nem emlékszem, hogy mi lett a vége. Lehet, hogy altatásban folytatták.

Utána elég sokáig csak levest tudtam enni. Emlékszem utána kaptam egy ilyen autóvá összehajtogatható robotot. Sárgát.

Abból a fajtából, amelyikből háromféle volt. Egy sportkocsi, egy tank és egy vadászgép. Talán a padláson még mindig megvan...


Na de inkább nem kalandozok el.

2010. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem még 8évesen kivették. és akkor még nem altatásban csinálták.piszkosul fáj.utánna is. A nyálamat alig tudtam lenyelni!a mai napig emlékszem az egész műtétre.
2010. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hááát nem volt egy álom. Legalábbis utána nem. Nekem 24 évesen kellett kivenni. Utána vagy két hétig alig tudtam enni, mert fájt a helye. Már műtét előtt érdemes betárazni Cataflam fájdalom csillapítóból. Szükség lesz rá (ez ugyanis elég jól le tudja nyomni a fájdalmat). 29F
2010. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

18 F

Nekem tegnap volt műtétem altatás nélkül és hát nekem is nagyon fájt. Csak kíváncsi vagyok, hogy mások hogy élték át. Sajnos még enni, és beszélni sem tudok :S.

2010. jún. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!