Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki a szájmaszk?

Ciki a szájmaszk?

Figyelt kérdés

Nem a kpopos szájmaszkra gondolok, hanem rendesre. Mondjuk akár arra is.

Ha pl kicsit beteg vagyok, fáj a torkom. Aztán a hideg levegőtől meg még jobban fáj. Ez az egyik ok.

A másik meg az lenne, hogy pl. ma is ültem a buszon leghátul, előttem ült egy ember és előtte félre volt húzva az ablak. Befújt a szél és őt is érte meg engem is.

És ez meg olyan gusztustalan, nem tudom elmagyarázni.

Olyan érzés, mintha én belélegeznék valamit, hogy ő koszos vagy nem is tudom...

Szerintetek gáz ilyen szájmaszkot hordani? Van egy fiú, akin látom, mondjuk neki szinte biztosan divatból van fent, de nekem alapból tetszenek az ilyen mintások.



2018. ápr. 4. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A kpoposok azok nagyon jól néznek ki, én nagyon szeretem. A rendeset azt fertőző betegek szokták hordani szerintem, vagy aki nagyon tisztaság mániás ( vagy nem tudom :D ) de szerintem azzal az okkal elég felesleges hogy ha fáj a torkod és levegőn vagy akkor még jobban. Ezzel mindenki így van ki kell bírni. A második okod szerintem meg nevetséges. (nem szeretnélek megbántani) Ez az én véleményem de ha annyira nagyon szeretnél hordani akkor nyugodtan.
2018. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,bár lehet az idős emberek bámulni fognak :D
2018. ápr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Barátnőm hord (orvosi) szájmaszkot és mindig meséli, hogy a metrón leakart ülni mellé valaki aztán meglátta hogy szájmaszkot visel és inkább arrébb ment; vagy ketten beszélgetnek: "Ne menj a közelébe mert elkapod még a betegségét". Szóval ha nem zavar, hogy ehhez hasonlókat is kaphatsz nyugodtan hordhatsz szájmaszkot, de ha a hideg levegő miatt fáj a torkod ajánlom a sálat, vannak nagyon szép/jó melegebb meg vékonyabb sálak évszaknak megfelelően.
2018. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!