Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vonaton és egészségházban ha...

Vonaton és egészségházban ha veszek fel szájmaszkot ki fognak nézni?

Figyelt kérdés

Vizsgálatra kell mennem pár nap múlva és semmit nem szeretnék összeszedni...

Ciki lenne szájmaszkot feltenni? Ti vennétek fel a helyemben?



2014. febr. 16. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:

nem tudom én nem néznélek ki, nagy járványoknál sok emberen lehet látni.

én mondjuk valami vagány kendöt kötnék az arcom elé:))

2014. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
immunrendszerem nulla. Nem akarók valami komolyabbat elkapni ezért gondoltam a maszkot. Ja mindig rengetegen vannak.
2014. febr. 16. 09:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bátran vedd fel a maszkot. És ha kinéznek, akkor mi van? Le nem fogják venni rólad, az biztos.
2014. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egy pár ember megnéz magának, de kit érdekel, az egészséged fontosabb. Mindig lehet látni maszkos embereket influenza szezonban az utcán. Nem ciki.
2014. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel!

Pont ma láttam egy nőt, bevásárláshoz is felvette. Nem volt belőle semmi. Ő egy sálat tekert az arca elé, hogy ne legyen annyira feltűnő.

2014. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos megnéznek majd, esetleg páran látványosan kerülnek vagy rákérdeznek, hogy miért viseled. De ha te úgy gondolod, hogy szükséged van rá, akkor viseld. Valóban az egészséged fontosabb, mint az, hogy egyesek majd meglepődnek.

Amúgy azt hiszem Japánban (vagy Kínában, de végül is jelen esetben mindegy) volt pár éve akkora mértékű influenza-járvány, hogy mindenki maszkot viselt, talán kötelezővé is tették több helyen, sokan meg is haltak, elég komoly volt a helyzet. A neten is beszámoltak róla és voltak fotók, többen szájat rajzoltak rá és volt pár vicces kép, mert mindenféle arcokat, szájakat rajzolgattak rá, főként a tinédzserek.

Na mindegy, csak azért említettem meg, mert máshol ilyesmin már nem lepődnek meg, de Magyarországon több, mint valószínű, hogy egyesek erősen furcsállni fogják. De ha valóban szükséges lenne, akkor én a helyedben mindenképp felvenném, egy percig nem hezitálnék amiatt, hogy mit fognak szólni az emberek. És az utcán valóban elfedheted kicsit egy kendővel, sállal. Vagy ha olyan színű kabátot és esetleg sapkát veszel fel, talán akkor is kevésbé feltűnő.

2014. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az en egeszsegemrol lenne szo biztosan nem erdekelne mas velemenye
2014. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!