Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájhat a cigitől a fejem?

Fájhat a cigitől a fejem?

Figyelt kérdés

Régebben is szívtam párat, de akkor tényleg csak nagyon nagyon ritkán. 1 évben ú 3szor. :D Akkor kicsit sem voltam rosszul utána. De pár hete napi egy szálat azért általában szívok, és nagyon fáj a fejem utána... Már napok óta. Lehet hogy a cigitől?


Nem oltást kérek, meg hasonlókat. Vagy nem beszédet a cigaretta károshatásaiért.:D Sem a korom miatt:/


14/L



2018. ápr. 4. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen betegséged van, pl. agyhártyagyulladás, azt egy oltás gyakran képes megelőzni. Ha azt szeretnéd hogy úgy nyilatkozzunk a cigaretta káros hatásairól, hogy közben nem beszélünk a káros hatásairól, akkor elég kevés hasznos választ fogsz kapni. Egyébként a kérdésed alapján szellemi fogyatékos vagy, de ez nem függ össze a koroddal.
2018. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fájhat. Mondjuk az pont jel arra hogy a szervezeted nem akarja.

Nekem mondjuk az elején nem fájt, hanem akkor amikor már az erős dohányzásról leszoktam részben, és csak alkalmanként cigiztem buliban pár hetente, de akkor sokat. Na akkor után rosszul voltam, fejfáján, meg ha autóztunk ,akkor mág a gyomrom is. Azóta 8 éve nem cigizek.

2018. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kérsz oltást, akkor nem neked írom, hanem a többieknek: figyelitek: 14 éves és régebben (!) nem volt gondja a cigivel. Eltekintve gondolom attól, hogy az óvónéni néha rászólt, hogy kint szívja el.
2018. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Barom.
2018. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahjmar... Az ovoneni az mar nem most volt, bocsi ✋ 14 evesen nem erzem magam felnottnek felre ertes ne essek. De azert nem vagyok mar olyan kislany es el tudom donteni, hogy mit akarok es mit nem. Es ezen a ,,mai 13-14 evesek,, oltogatasan tul lehetne mar lepni. Egyebkent meg nem vagyok barom..
2018. ápr. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!