Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 8 órás munkára milyen pormaszk...

KoRn III kérdése:

8 órás munkára milyen pormaszkot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

NC forgácsoló üzemben dolgozom, ahol 65miliméteres patronokat (szódás patront) fúr ki a gép, és annak a végterméke száll a levegőben, ezzel fémporos lesz a környezet. A egyetlen munkatársam sem használ pormaszkot, a cég sem biztosítja ezt a védelmet. Engem viszont napról napra jobban zavar, hogy hazaérvén véres feketéset fújok az orromból, és teljesen fémes szaga van az arcomnak. 7 hete dolgozom még csak itt, de már eljutottam odáig, hogy fáj a tüdőm is munkavégzés során. A gépet és a földet vastagon ezüstösen csillogó por lepi ami a levegőben is terjeng. Ezek miatt döntöttem úgy, hogy beszerzek egy pormaszkot, mielőtt károsítani az egészségem a dolog.


Kérdésem az volna, milyen maszkot ajánlanátok, ami nem túl nagy, legalább ffp2-es légzésvédő típusú, nem egyszerhasználatos és ha lehet akkor szelepes legyen? Interneten több linket is elmentettem magamnak, de nem vagyok tisztában sajnos teljes mértékben, hogy milyen maszkot kellene vennem, amely megszűri ezt a port. Erre várnék válaszokat!



2018. ápr. 6. 01:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!