Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feszülést érzek a jobb vádlimb...

Feszülést érzek a jobb vádlimban. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ülőmunkát végzek és alapból is egy szobakukac vagyok. Anyám korábban elkezdett riogatni a trombózissal, és én is félek tőle, ezért minden nap legalább egy félórás sétát be szoktam iktatni, és mellette guggolásokat is csinálok, persze nem sokat, csak napi 30-at. Tegnap észrevettem, hogy a jobb vádlimban feszülést érzek. Nem fáj, nem dagadt, nincs elszíneződve, de mégis attól félek, hogy esetleg valami komoly dolog előjele is lehet. Vagy csak sima izomláz lenne? De az nem ilyen...

2018. ápr. 6. 16:33
 1/1 Zsuu89 válasza:

Lehet egyszerű görcs is, nagyon gyakori jelenség, főleg esténként/éjjelente. A magnézium hiány jele.

Természetesen jobb félni mint megijedni, ha megnyugtat, menj el dokihoz vele és mond rá valami okosat. De próbáld ki előtte pár napig a magnézium szedést es bőséges folyadék bevitelt.

2018. ápr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!