Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legalább 5 napja nem volt...

Legalább 5 napja nem volt székletem. Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Eszek rendesen, de semmi ingerem nincs. Közrejátszhat, hogy lázam van és meg vagyok fázva?

Nem tudom, mikor voltam utoljára vécén... Azt tudom, hogy 11 nappal ezelőtt volt egy kevés, de hogy utána volt-e...



2018. ápr. 8. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Pacsi.

Nem tudom az okát én sem.

2018. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Láz közrejátszhat, és a betegség is, ha étvágytalan is vagy, kellene azonnal egy Glicerin kúp, az meghozza az ingert, vagy beöntés. Igyál sok folyadékot, egyél leveseket, főzeléket, gyümölcsöt, natur joghurtot, ezek lágyítják majd a székleted.
2018. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igyál valami rostosat, a betegség közrejátszik.

Viszont 5nap már nem kevés idő, szerintem ha ma,vagy holnap nem sikerül menj orvoshoz,

2018. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A beleid tartalmának továbbítási tevékenyége is lehet hibás, az emésztőenzimekkel is fordulhat elő probléma.

Nekem is van ilyen betegség következtében. Kezelőorvos tamarindlax lekvárt ajánlott, ami többé kevésbé segít a végeredmény szempontjából - de a bélműködést nem gyógyítja meg.

Emésztőenzimek egy lehetséges pótlásapéldául a megmosott papaya nyersen fogyasztva.

2018. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

" Igyál sok folyadékot, egyél leveseket, főzeléket, gyümölcsöt, natur joghurtot"

Ez mind megvan. Illetve joghurtot csak egyszer ettem.


"Igyál valami rostosat"

Rostos ivólevet iszom.


Na most érzek valamit... elmegyek a wc-re és mindent beleadok :D Kívánjatok sikert! :D xD

2018. ápr. 8. 14:40
 6/8 A kérdező kommentje:
Na összejött ^^" Igaz nem annyit, mint amennyit szerintem kellene, de ez is már valami xd
2018. ápr. 8. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:

A fent írt technikák mind hasznosak, de nem kell várni 5 napig a Glycerin kúpot már 2 nap etán fel lehet dugni.

Sokat segíthet még a has símogatása. Annak aki hajlamos székrekedésre akár mindennapra is ajánlható. Legtöbbet hanyattfekvésben ér, jobbról balra haladva. Eltarthat akár 5- 10 percig is, naponta többször ismételve

2018. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Attila Bé ***** válasza:
Szodabikarbona èhgyomorra a legolcsobb (patikába vedd, ne multinál!).
2018. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!