Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz, magnéziumhiány vagy...

Stressz, magnéziumhiány vagy valami más?

Figyelt kérdés

Mostanában ezeket a tünetet észleltem magamon: gombócérzés a torokban, nyomás érzés a homlokomnál (ezzel voltunk orvosnál azt mondta gyulladás és gyógyszer szedésre elmúlt), gyenge alkar és felkar fájdalom (az előbbi már elmúlt), derékfájdalom (ez is már elmúlt), fáradékonyság, nyugtalanság elalvásnál, kéz zsibbadása és láb remegése (ezek is már elmúltak), száj kiszáradása, gyenge émelygés

Ezeket a tüneteket észleltem magamon.

Az lenne a kérdésem hogy ez mitől lehet? Én arra a döntésre jutottam hogy stressz vagy magnéziumhiány miatt van mind ez.


2018. ápr. 8. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Magnéziumhiánynál tipikusan izomgörcsöt tapasztal az ember, bár lehet, hogy nem mindenki.
2018. ápr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ha beírom az internetre a magnéziumhiány tüneteit, akkor ezek is a tünetek között vannak.

Egyébként 16 éves fiú vagyok.

2018. ápr. 8. 18:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Izomgörcsöm is volt.
2018. ápr. 8. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedni kell B1 vitamint 10 mg-ost naponta 2x1 szemet és elég nagy eséllyel javulni fogsz.
2018. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvostál is voltál, mi laikusok hogy tudnánk megmondani? 16 éves vagy, tüneteid alapján mint egy kábítószeres vagy egy 70 éves beteg ember... Nekem pszichoszomatikusnak tűnik. B-vitaminnal és magnéziummal nem ártasz magadnak, de az okot kellene megszűntetned. Mi a stressz oka? Milyen életmódot folytatsz? Ha egy rossz életmódon nem változtatsz, akkor hiába tömöd magad vitaminokkal, táplálékkiegészítőkkel. Ez az, amit sokan nem értenek meg. Annyi emberrel találkoztam már, csodaszereket esznek, meg figyelnek rá, hogyan táplálkoznak, de dédnagymamám jobban néz ki, mint ők. Stresszes, egészségtelen életet élünk, te még fiatal vagy, változtathatsz rajta. A stressznél alattomosabb méreg nincsen, lassan, észrevétlenül betegít meg.
2018. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4-esnek igaza van.

Magnéziumot is szedhetsz, bajod nem lesz tőle, csak ne vidd túlzásba.

De ahogy leírtad, ezek a tünetek mind elmúltak, szóval kellene tudni, hogy mitől rendeződött és legközelebb tudni fogod.

2018. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én csak Magnerotot szedek már vagy 3 és fél hete és egyre kevesebb tünet jön elő, ritkábban.
2018. ápr. 27. 15:57
 8/9 anonim ***** válasza:

#7:mennyit szedsz be naponta?

Neked milyen tünetek enyhültek?

2018. ápr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2-szer szoktam szedni egy nap. Leginkább a fájdalmak, zsibbadások enyhültek.
2018. ápr. 27. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!