Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hashajtót kiadják a patikába...

A hashajtót kiadják a patikában, vagy kell hozzá recept?

Figyelt kérdés
13éves vagyok, szeretnék venni hashajtót mert meg szeretném szivatni az egyik osztálytársamat. Meg tudom venni vagy csak receptre adják oda? Ja és légyszi ne írjatok okanokat hogy ez nem szép dolog mert ő ugyan ezt csinálta a legjobb barátnőmmel mint amit én ezért szeretnék vele.

2018. ápr. 8. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég, ha körbefosod a patikát.
2018. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kiadnak igen, de nem szabadna ilyennel játaszani, más egészségével.nem játék..
2018. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bensdorp ***** válasza:
Vény nélküli a legtöbb, de bármely gyógyszer csak 14. életévét betöltöttnek adható ki, szóval elkérhetik a szemèlyidet.
2018. ápr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha feljelentenek az osztálytársadék, mit teszel?!


UGye tisztában vagy vele, hogy a hashajtó GYÓGYSZER, és ha az osztálytársad allergiás valamelyik összetevőjére, akkor a legkisebb gondotok a fosás lesz.


Attól, mert vény nélkül kiadják, semmit nem jelent. A mogyoróhoz még csak patikába sem kell menni, mégis megölhetsz vele egy arra allergiás ember.

2018. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Boltokban tudsz venni glaubersós vizet, az is hashajtó hatású.
2018. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!