Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járt már így valaki vagy...

Járt már így valaki vagy esetleg tapasztalat szédülés, arc zsibbadás, fáradékonyság?

Figyelt kérdés
Régóta zsibbad az arcom bal oldala,eleinte nem is foglalkoztam vele de viszont elkezdtem 2 hónapja szédülni,nagyon hamar elfáradok,bizonytalan vagyok és ez soha nem szűnik,dolgozni sem tudok miatta,nem vittem tulzásba a munkát soha elvégeztem amit kell és kész,az orvosok nem találnak semmit mr en is voltam,azt mondják semmi bajom de ezt én nem hiszem el,ráfogják hogy megváltozott az életem tegyek rendet magamban viszont nyugodt személyiségem van 24 éves vagyok 2 éve van bejelentett munkám és soha nem volt semmi bajom,hirtelen jött minden egyik nap jöttem haza a munkából és már fél úton a mentő vitt a korházba mert majdnem elájultam,azóta folyamatos az érzés van mikor kevésbé de van hogy elviselhetetlen.

2018. ápr. 9. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kopanya MR in voltál és negatív lett, akkor nem kell aggódnod. Vérnyomásod, cukrod rendben van? Mérned kellene folyamatosan és ha normális akkor stressz a ludas.
2018. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!