Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A háziorvoson és szülői...

A háziorvoson és szülői igazoláson kívül ki tudná ezt nekem leigazolni?

Figyelt kérdés
Ma lekéstem a buszt és mivel a következő már csak addigra ért volna be amikor már úgyis beírtak hiányzónak inkább hazajöttem.A szülői igazolásaim sajnos már elfogytak és most a háziorvoshoz sem tudok elmenni igazolásért.Tudtok valami ilyen időpont kérés nèlküli akármit ahova ma elmegyek és ott leigazolják nekem ezt a napot?Légyszi segítsetek, mert nagyon kétségbe vagyok esve nemrég lettem bejárós aztán nagyon nehéz megszoknom, hogy mindíg odaérjek időben :(

2018. ápr. 11. 08:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
SZTK szemészetre gondoltam elmegyek mert amúgy is alig látok már a szemüvegemmel, de anya azt mondta oda is kell időpont, de az egyik osztálytársam azt mondta hogy anélkül is lehet úgyhogy most nem tudom mi van :(
2018. ápr. 11. 08:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha el is látnak a szemészeten időpont nélkül, nem gondolnám, hogy adnak neked igazolást. De ha úgyis ennyire ráérsz, tégy egy próbát, hátha
2018. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jobban tetted volna, ha felszállsz a következő buszra. Ha legközelebb előfordul, ne lógd el az egész napot.

A háziorvosnak mondhatod, hogy nagyon megy a hasad/hánysz, akármi.

És holnap igyekezz!

2018. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen már én is úgy érzem lehet inkább el kellett volna mennem :( na mind1 majd holnap tényleg jobban fogok igyekezni meg úgy általában ezentúl mindíg, mert már nagyon fárasztó ez a sok igazolásért futkozás csak tipikusan mindíg is késős voltam aztán még le kell róla szoknom.
2018. ápr. 11. 08:37
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert az 1. óráról késtél volna, mégis miért kellett az egész napot kihagyni? Szerintem itt bűzlik valami.
2018. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenben a rosszat nézni semmi hátsó szándékom nem volt.Amúgy is ha nem készültem megfelelően fel az órákra akkor is inkább elmegyek minthogy itthon maradjak és futkozzunk az igazolások után mert a szüleim utána minimum 1 hétig szívják a véremet, hogy miért késtem le a buszt, mintha direkt csinálnám.Meg azt az 1 órát is le kéne valahogy igazolni nem?Akkor meg már nem mind1?
2018. ápr. 11. 22:59
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem mindegy, mert így többi óráról már szándékosan lógtál.(Szerintem az 1.-ről is, de ezt most hagyjuk)
2018. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jajj Istenem jólvan akkor hidd azt engem rogadtul nem érdekel had tudjam már jobban, hogy lekéstem-e vagy pedíg el se akartam volna menni.Mind1 nem fogok itt neked magyarázkodni attól, hogy te nem vagy képes felfogni ezt én még nyugodtan fogok aludni...amúgy meg igen biztos szívesebben futkozok igazolásért mint, hogy bemenjek.
2018. ápr. 11. 23:25
 9/12 A kérdező kommentje:
Most itt tök ismeretlenül miért hazudnék??
2018. ápr. 11. 23:33
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát mert az adataidat megadva mégiscsak kockázatos lenne.
2018. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!