Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha befogom az orrom és elkezde...

Ha befogom az orrom és elkezdem szívni rajta a levegőt, akkor eldugul a fülem, ez normális, illetve ha tartósan úgy hagyom attól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny a fülem a magasabb hangokra, és azt vettem észre hogy így nem bántják a fülem, mint ha zajvédő lenne rajtam. Ha meg ásítok vagy nagyra nyitom a szám akkor elmúlik a dugulás.

2018. ápr. 13. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a fülkürtön keresztül lecsökken a nyomás a középfülben, azért érzed úgy, hogy eldugul. Szerintem nem tesz neki jót, de egy fülészt kéne megkérdezned. Azért nagy baja valószínűleg nem lesz, pláne ha csak ritkán csinálod ezt, és nem túl erősen szívod ki a levegőt.
2018. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy reggel eldugítom és ha csak napközben nem nyitom nagyra a szám vagy nem ásítok, akkor estig egyfolytában úgy hagynám.
2018. ápr. 13. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb így is úgy is a fülészeten fogsz kikötni. Csináld csak bátran.
2018. ápr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!