Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet a fejben lévő nyomás?

Mitől lehet a fejben lévő nyomás?

Figyelt kérdés
Ezt a nyomást inkább a homlokomon érzem. Hajulásnál még jobban érzem. Pár héttel ezelőtt voltam vele orvosnál és azt mondta hogy lehet hogy gyulladás lehet. Szedtem is a gyulladáscsökkentőt és el is múlt. Pár nappal ezelőtt megint éreztem de akkor gyenge volt a nyomás és annyira nem is zavart és ugyanúgy a homlokomnál éreztem jobban. Tegnap este jobb oldalt éreztem gyenge fejfájást. Az reggelre el is múlt bár az lehet hogy ez mástól volt mint pl. fáradtságtól, kimerültségtől vagy a számítógépezéstől, mert aznap éppen sokat gépeztem.
2018. ápr. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyu! Semmit nem írsz magadról az égvilágon. Azt sem tudni, hogy fiú vagy, leány, kövér vagy sovány, terhes vagy , vagy elhízott. Érted? Nem cikizni akarnálak, de beszorulhatott a fejed a pamlag mögé. Szóval bármi lehet. Legalább a koroddal határold be. Érted?
2018. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

16 éves fiú vagyok, sovány alkat.

Ja és egyébként mértük a vérnyomásom. A legmagasabb 140 volt, ami csak egyszer fordult elő, a többi meg 115-120 volt.

2018. ápr. 16. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
16 évesen bármi lehet. Itt a jó idő, hagyd a gépezést menj a levegőre. Látod, a doki sem foglalkozott vele valójában. Ne szedj gyógyszert, ha nem kimondottan az orvos adta. Táplálékkiegészítőt sem. Vitamint sem. Főleg nem a bolti vackokat. A sok mozgás a te gyógyszered, és a rendes táplálkozás.
2018. ápr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg még annyit mondott hogy ha még egyszer lesz nyomás a homlokomban azért menjek el röntgenre.
2018. ápr. 16. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom suliba jársz. Hirtelen sok anyagot vettetek és nyomja a tudás belülről. Majd leülepszik.
2018. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!