Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem magam úgy, mintha...

Miért érzem magam úgy, mintha egy teljesen más entitás volnék?

Figyelt kérdés

Ez az egész pár éve kezdődött. Néha csak elbambultam és úgy éreztem, mintha teljesen máshol lennék, mintha egy tévé előtt ülve nézném, mi is folyik körülöttem, pedig ugyanúgy hozzászólok a témákhoz, sétálok, futok, teszem a dolgom. Mostanában pedig egyre rosszabb, szinte külső nézetből látom magam, hihetetlenül megrémiszt ez az egész, és aggódom, hogy valami komoly pszichés bajom lehet.

Emellett előfordul az is, hogy majd' beleőrülök a gondolatba, hogy miért csak a saját szemszögem látom. Mi van akkor, ha más emberek körülöttem nem is léteznek, csak egy vr világba vagyok bezárva, ahol semmire nincs magyarázat?



2018. ápr. 19. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta jobban vagy?
2018. aug. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!