Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok lány és 162 cm...

13 éves vagyok lány és 162 cm hány cm-et fogok még kb nöni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok lány és 162 cm nagyon rosszul érzem magam mert ilyen magas vagyok és utálom.. Anyukám 169-170 cm és inkabb az ö génjeit örököltem mivel a tesom elég magas és apukam is szoval na mind1 a lényeg hogy én kb megkorra leszek? Mennyit fogok nöni? Nagyon magasnak számitok?

2018. ápr. 22. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Menstruálsz már?
2018. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 13 évesen úgy érzed, hogy a 162cm magas, de hidd el, nem az. Én is akkora vagyok, már biztos, hogy megálltam a növésben. Kb. 12 évesen nőttem elég sokat, és utána maradtam nagyjából ekkora. Soha nem éreztem magam túl magasnak, legfeljebb túl alacsonynak. 160-170 cm a legideálisabb egyébként (bár ez csak az én egyéni véleményem), akkor nem vagy se túl magas, se túl alacsony. Szerintem amúgy még simán nőhetsz néhány centit, lehet leszel akkora is, mint anyukád. De nehogy szomorú legyél emiatt! A mostani magasságod körül van valahol az átlag női magasság, de csomó embert ismerek, aki attól valamelyik irányba elég jelentősen eltér. Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya is. Lehet, hogy ez most egy fontos dolognak tűnik az életedben, de hidd el, később szinte semmi szerepe nem lesz. :)
2018. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából az érdekel hogy mennyit fogok még nőni
2018. ápr. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!