Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres vízelet, úgy éreztem...

Véres vízelet, úgy éreztem mintha elpant volna, ez lehet komoly probléma?

Figyelt kérdés
Üdv. Épp vizeltem, amikor úgy éreztem , hogy a makkom felső részén, elpattant volna valami, majd hirtelen, véres lett a vizeletem. Lehetséges, hogy csak ér pattant el, vagy ez lehet komoly probléma? Minden esetre , jelenleg, csip, ha épp vizelnék.

2018. ápr. 24. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz.
2018. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Gyűjts vizeletet egy üvegedénybe, ha a későbbiekben is véres, akkor mutasd meg a háziorvosnak ill. urológusnak. Elképzelhető, hogy sikerült kivizelned egy kis vesekövet, ami felsértette a húgycsövet is.
2018. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ÉRtem, köszönöm. TOvábbi választ is várnék. Nem tudom számít-e.

Gyógyszert szedek, illetve, már 3 héttel ezelőtt voltam Szteroid terápián. most lett vége. Maradandó gyógyszert szedek, gyomorbetegségre.

Ma , beszedtem, egyszerre 2x2G Pentasat. (2000MG ha ez számít). Úgye, orvosom mondta, hogy egyszerre is beszedhetem. Ettől is lehetséges? :D


Nagyobb betegség is lehetséges? Mivel, ugye, úgy éreztem, mintha elpattant volna a "feje" tetején, majdnem a végén. (Gyanakszom, hogy a gyógyszer, egyidejű bevétele miatt lehetséges, mert most vettem be először így és jött a probléma, mert amúgy reggel-este kell.)


Az eddigi válaszokat nagyon köszönöm.

2018. ápr. 24. 23:23
 4/4 anonim válasza:

Ezek után se voltál olvosnál?????

Nos én Apranax (szteroid gyulladáscaökkentő) után kaptam akut vesegyulladâst. Hetekig hánytam, rosszul voltam, végül vérmérgezéssel kerültem kórházba.

De véreset akkor pisiltem, mikor felfáztam, azaz hólyaggyulladást kaptam. Erre utal, hogy csíp a vizelet is, tipikus.


A szteroid miatt is lehet, lehet felfázás, illetve vesekő is.

A vese nem játék.

Én szerintem 95 %, hogy felfázás, ami egy anzibiotikummal rég helyrejött volna.

2018. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!