Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üzemorvosi vizsgálatnál...

Üzemorvosi vizsgálatnál kikerülhető ilyenkor a tüdőszűrés?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy abban az esetben, ha arra hivatkozva akar a munkáltatóm elküldeni tüdőszűrőre, hogy dolgozom vegyszerekkel is (de ezek nem veszélyesek, Frosh termékek, amiket sokan otthon is napi szinten használnak), ilyenkor valóban kötelezhetnek a tüdőszűrésre, vagy csak ajánlhatják, a saját "egészségem érdekében"?????
2018. ápr. 26. 10:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hova mindenhova?

Nem jól tudod, mert ez leegyszerűsítve ugyan így van, de nem minden esetben kell neked fizetni, hanem a munkáltatónak.

De egyébként nem azt írtam, hogy ingyenes, hanem azt, hogy elméletileg lehet az is.

Nekem mindegy, nem vitatkozok, majd a Kérdező akkor megoldja, végülis ezt csinálom minden nap, nálunk ingyenes, ha a munkáltató kéri, bár itt nálunk az üzemorvos rendeli el beutalóval természetesen.

Arra nem tért ki senki, hogy a munkáltató hogyan kéri, én meg úgy gondolom, hogy ha körzeti orvostól kér sima mellkas röntgenre beutalót és elmegy, az sokkal egyszerűbb, de ha ezt nem érted meg, akkor azzal nem tudok mit tenni.

2018. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!