Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xarelto verhigito szedek.20mg...

Bednarne Marta kérdése:

Xarelto verhigito szedek.20mg naponta trombozis és tudoembolia miatt. Úgy tudom ez kigyomereg. Milyen káros hatása van a szervezetre? Igaz e hogy aki verhigito szed nem sokáig el. Maximum 5.7 évet. Milyen ételeket lehet enni? Mi az amit nem lehet?

Figyelt kérdés
A túlsúlyom le kellene adni. Évek óta nem sikerül. Keveset tudok mozogni a fájdalom miatt. Hatásos módszer érdekelne.
2018. ápr. 29. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy kígyóméreg.

Nem rövidíti meg a várható élettartamot. Az sokkal jobban, ha kapsz egy tüdőembóliát.

A gyógyszer miatt nem kell étkezési megszorításokat alkalmazni.

2018. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a nagyon fontos hogy minden nap szedd...nem maradhatnak ki napok...ha elfelejtetted bevenni akkor TILOS DUPLA ADAGOT BEVENNI...nagyon sokan meghalnának ha csak 5 évig szedhetnék...jól írta az első hozzászóló embóliába halnál meg ha nem szednéd
2018. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam csökkenti az erekciót. Egyébként a legjobb vérhígító, nem kell havonta vért ellenőrizni.
2018. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bizonyos gyógynövény teákkal nekem kisebb vérzéseket, vért tartalmazó köpetem volt a Xareltoval. Mintha a vércukromra is rossz hatással lenne. Viszont jobban alszom tőle, mert álmosít.
2020. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!