Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legalkalmatlan...

Mi volt eddig a legalkalmatlanabb hely és helyzet, amiben sürgősen tojnod kellett?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 29. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Seregben1: díszőrségben 2: közvetlenül urulógusi vizsgálat előtt. 22 méter magasságban kötélben ülve (alpintechnika)

Építkezésen 8 + óra, ahol szó szerint semmilyen lehetőség nem volt biztosítva.

2018. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Újsághordás közben a karácsonyi vacsora másnapján hajnalban... :) :)
2018. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Építkezés. Nem volt retyó, kollega meg lusta volt elvinni a kocsmába, ahol volt budi. Fogtam egy vödröt, negyedig szórtam homokkal, majd beültem vele a dobozos tranzit hátuljába. Egész jól sikerült, majd miután kiszálltam gondosan bezártam a buszba a vödröt. Kezet mostam és mentem tovább dolgomra. Kora este, amikor kinyitotta a kocsit volt ám nemulass. Onnantól kezdve minden nap, többször is megkérdezte, hogy kell-e a kocsmába menni valakinek. :D
2018. ápr. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sétáló utca szerűségben, nyáron, tejes, főzött fagyit (nem volt kiírva, később tudtam meg) nyaltam és hát elkapott. Semmi nem volt a közelben mint üzletek, meg üzletek, de maszekok és kicsik (ékszer, kínai, non stop, munkaruházati). Kb. úgy 1 buszmegállónyi távolságot rohantam, míg elérkeztem egy iskolához, oda berobbantam és hát nem részletezem.


Nagycsoportos óvódás voltam, 5 éves. Az óvoda bejárata előtt játszott mindenki, én meg álltam magamba mint bálám szamara. Elkapott, nem mertem szólni és beszrtam :D

2018. ápr. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* Ja, tavaly májusban megint majdnem sikerült. "Családlátogatóban" voltam, meghívtak egy étterembe és pizzát ettem, nyakon "öntve" sajttal. Már betoltam, beszélgettünk, aztán kis-idő múlva indultunk hazafelé. A kocsi felé tartottunk mikor elkezdett csikarni a hasam, mondom lesz ami lesz én itt feladom és beengedem. Kb 4x-5x kellett nagyon erősnek lennem, hogy vissza tudjam tartani. Mire a kocsihoz értünk elmúlt. Hazaértünk, eltelt kb 10-15 perc megint elkapott, de akkor már biztonságban voltam :D és sikerült wc-re ülnöm.
2018. ápr. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!