Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magánrendelésre kell menjek,...

Magánrendelésre kell menjek, mert nagyon sokára adnak időpontot gyógyszerért?

Figyelt kérdés

Lakóhelyet változtattam, a régi rendelőbe már nem tudok menni, az új meg csak kb 3-4 hónapra ad időpontot.

Csak a szokásos gyógyszerem kellene, mondtam nekik, de nagyon sajnálják.

Más hogy tud ilyen megoldani?

Sajnos minden pénz számít nekem most. :(



2018. ápr. 30. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy megy, hogy aki gyógyszerért megy, az jelzi, mikor kijön az asszisztens, az meg rendelés közben megírja a receptet.
2018. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az asszisztens szokta kihozni a receptet. bár gondolom a kartonod nincs még átkérve?a régi orvosadat hívd fel!! irjak fel és kész. legyél hatarozott.
2018. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél a régi helyre?
2018. ápr. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nem tudom, próbáltam persze a régi helyet is hívni, az is 3 hónappal később adott időpontot. Azt mondta, sajnos most ez van, és letette.

2 másik rendelőt is hívtam, ők is időpontot adtak, persze mondtam, hogy csak gyógyszer kellene, de magánrendelőt javasoltak. :(

Megvan az összes leletem, beutalót is szereztem, van TB-m, minden, ami kell.

2018. ápr. 30. 17:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Mióta adnak gyógyszerhez időpontot?
2018. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne kérj időpontot, csak menj be.
2018. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szenes43 ***** válasza:
Általában azért adnak nekem is évek óta időpontot hogy tervezhető legyen a betegforgalom. Persze ez a havi gyógyszerek felírására vonatkozik. A gondozóban működik így de a háziorvosnál számot kell tépni pld. a nővérhez és ő megírja szintén havonta egyszer.
2018. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem a gyógyszerhez adnak időpontot nyilván, hanem lakcímváltozásnál az új orvos kivizsgálná újból a beteget.
2018. ápr. 30. 19:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A régi hely is? Mer azt mondtad, az is időpontot adott...
2018. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, az is.

Egyik kórház honlapján olvastam, ha sürgős, a körzeti orvosnak kell felhívnia a szakrendelést, és akkor hamarabb fogadják. Pedig régen volt már ilyen, csak megfeledkeztem róla. :(

2018. máj. 2. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!