Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már csak magánrendelésre...

Már csak magánrendelésre érdemes menni, hogy az emberrel foglalkozzanak és meggyógyítsák, nem marad más választásom sajnos ami nagyon fájdalmas összegekbe fog kerülni?

Figyelt kérdés

El vagyok keseredve,mert sztk-s nőgyógyászati vizsgálatokon már nem is kérdeznek, pedig fertőzéssel, vírus fertőzéssel járok oda és ez gyakran társul más fertőzés is a csökkent immunrendszer miatt. Normális, egészséges életet élek,de sajnos kínlódok ezzel a bajjal. Ma is az egyik nőgyógyász olyan flegma,lekezelő volt és ha kérdezni merek, vagy egyszerűen felvetek valamit hogy nem-e lehet hogy olyan bajom is lehet (mivel sokat olvasok utána) akkor nem tetszik nekik. Már várják hogy elmenjek, pedig nem vagyok se kisebbségi (sokszor őket nem szeretik) meg bunkó sem.

A végén olyan kúpot írt amire mondtam,hogy sajnos ez már szedtem és nem segített amire a válasza az volt, hogy:"ez van". Ezután sírva mentem ki a rendelőből és nézegetem már a magánorvosokat, akik sokszor csak magánban rendelnek,viszont csak az hogy rám néznek 7000 ft. Nekem ez nem kevés sajnos.


Lesz egyáltalán így változás. Komolyan, a betegek is elrontották már őket amikor pl. egy szülésért adtak nekik mondjuk olyan 100ezer forintot és szépen lassan hozzászoktak.



2017. jún. 28. 15:01
 1/9 A kérdező kommentje:
jav: Lesz-e így változás?
2017. jún. 28. 15:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz változás. Egyre rosszabb lesz.
2017. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Hagyd a fenébe az orvosokat. A magándokik kedvesebbek lesznek a pénzed miatt, de ők sem biztos, hogy tüneti kezelésen túl bármit is tudnak tenni, és elkölthetsz egy rakás pénzt vizsgálatokra és gyógyszerekre. Ha tudod, mi a bajod, próbálj ki alternatív gyógymódokat, erősítsd meg az immunrendszeredet. Vírus ellen amúgy sem hatnak a gyógyszerek, csak az immunrendszered tudja őket legyőzni.
2017. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"magánorvosokat, akik sokszor...csak az hogy rám néznek 7000 ft. "


Nem tudom, hogy merre laksz, de itt Bp.-en 7ezerért még nem néznek rád.

A normális orvosok (is) elhúztak innen, ha nem akar megdögleni az ember, akkor pénzt gyűjt a magánorvosra.

2017. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó ír, abban nagyon sok az igazság. Nőgyógyász kapcsán nekem pont magándokival van olyan tapasztalatom, hogy úgy mentem hozzá, hogy szűrés plusz vannak kellemetlen tüneteim (viszketés), arra is szeretnék egy vizsgálatot. Szűrést megcsinálták, azonban tenyésztést nem, pedig én teljesen abban a hiszemben voltam (kicsit félreérthetően beszélt kenetvétel után, hogy majd a laborlelet megmondja, mi van, utóbb kiderült, hogy csak a citológiához vett kenetet). Elég mérges voltam. Amúgy kedves volt, meg tanácsot is adott a tünetekre, nem is értem, miért nem lett a tenyésztés megcsinálva.

Szóval ez részemről negatív tapasztalat magán nőgyógyásszal, viszont más magán orvosokkal van több pozitív tapasztalatom, pl. nemrégiben voltam angiológusnál, aki normálisan megvizsgálva adott megoldást a panaszaimra, míg előtte a tb-s ellátásban három orvos adogatott egymásnak, hogy nem látnak problémát. Vagy másik, hogy elmentem MR-re, magánban, a megtakarított pénzemet beáldozva, mert különben fél év minimum, mire esélyem lehet, és sokkal többet átnéztek a vizsgálat áráért (ha mind felszámolják, háromszor annyit kellett volna fizetnem, mint amennyit fizettem).

Szóval a magánszférában is vannak rendesek, ki kell fogni. De pl. olyan egészségügyi láncokban, mint a Prima Medica, valószínűbb a jó ellátás, mert amint eljöttél az orvostól, szinte már vár is otthon egy elégedettségi felmérés, ahol a konkrét orvosra is nagyon alaposan rákérdeznek, meg arra is, hogy kaptál-e megoldást pl.

Szóval ha a magándokiknál próbálkozol, lehet, érdemes volna egy ilyen helyre menned, nem pedig valami kis magánrendelőbe, ami semmivel nem függ össze és senki nem ellenőrzi központilag.

2017. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Illetve a 3. válaszra vonatkozik, hogy sok igaz van benne.
2017. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vidéki város, úgyhogy azért lehet itt 7ezer. A pesti árakat nem tudom, pedig neurológishoz odajárok. Ott viszont pozitív a tapasztalatom,mert több éves szenvedés után az ő kezelése hatására lettem végre tünetmentes és most már 1 évben csak 1x kell menni hozzá kontrollra,azelőtt fél évente, vagy 3, már nem is tudom. Az az orvos 15ezret kért.Nekem is volt MRI vizsgálatom, kettő is.


Szerintem azért nem minden jó orvos megy ki. Éltem én Amerikában is, ott sem állították jól be a gyógyszeradagomat és mindig rohamaim voltak. Itthon ez az orvos tudta csak jól összeállítani,meg nagyon alaposan megvizsgálgatott.

2017. jún. 28. 18:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is képzem magam úgymond magán úton, tehát felállítom én a diagnózist,meg alternítív kezelést is nézek. Abban mondjuk nem annyira hiszek,hogy csak egyedül a természetgyógyászattal meg lehet gyógyulni (habár lehet van olyan),de a kettő ötvözete az elfogadható számomra. Immunerősítőt is én néztem magamnak,nem ők.
2017. jún. 28. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én győri nőgyógyászom szuper, Úgyhogy nem igaz hogy minden jó orvos elhúzott innen. Nekem megéri a magánrendelés azt a 13.000 Ft-ot.😊
2017. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!