Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nok ti is ilyenek voltatok? 14/l

Nok ti is ilyenek voltatok? 14/l

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudom hol a huvelyem probaltam nezni tukorbe de nm tudom melyik az es olyan undorito h inkabb nem is nezem undorodok magamtol es fujj
2018. máj. 1. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyed a lyuk a puncidon. Képtelenség, hogy ne találd meg, ha odanyúlsz, hiszen 14 évesen biztos van már legalább folyásod, ha még nem is menstruálsz. Biológia órán/védőnői felvilágosításon pedig biztos, hogy tanultatok a nemi szervekről. Így tudnod kell, milyen részei vannak és mi micsoda.

Ha nem kamu a kérdésed, akkor írd le, mit nem találsz, miről nem tudod, mi csoda, mit látsz, amikor odanézel.


Az is tök oké, hogy undorodsz ettől, lehet neveltetés hatása, de lehet teljesen természetes dolog is, ha későn érő, nagyon éretlen, gyerekes vagy még. Ha évek múlva is így fogsz érezni, az viszont nagy baj, mert ha önmagaddal nem fogsz kibékülni, akkor nem lesz soha elégedett szerelmi és szexuális életed.

2018. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Latok valami lyuk feleseget abba van valami
2018. máj. 2. 05:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem voltam ilyen prűd.
2018. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!