Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy jobb...

Az lehetséges, hogy jobb fülemre kevésbé hallom a mély hangokat, basszust?

Figyelt kérdés
Voltam fül orr gégészeten, a vizsgálat szerint tökéletes a hallásom(az összes teszthangot meghallottam a fejhallgatóval) fülzsírdugó nincs.

2018. máj. 2. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Kevés a tökéletes hallású ember.
2018. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Továbbá mintha néha hosszabb fejhallgatós zenehallgatás után berezonálna a fülem. Eddig az van hogy kb. 2 hét múlva vissazmegek a dokihoz, de ha tudtok ajánlanibegy jobbat örülnék neki.
2018. máj. 2. 12:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Felőlem lehet valami magán fül-orr-gégészet is Budapesten.
2018. máj. 2. 13:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Talán ha nem .asztatnád örökké magad az értelmetlen bumbumbum-al.
2018. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem "bumbumbum"-ot hallgatok, de metálhoz kell valamennyi mély is, pont annyi, hogy ne zavarjon bele a középbe. De ha csak ilyen választ tudsz adni, talán jobban jártunk volna, ha anyád lenyel.
2018. máj. 3. 14:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom az utolsó reakciód után miért próbálok segíteni, de megpróbálom. Nem írtak hülyeséget előttem, kevés a tökéletes hallású ember, és ha te úgy érzed berezonál a füled akkor tényleg nem szabadna hosszabb ideig fülhallgatót/fejhallgatót használnod, hosszabb távon nagyon sokat ártasz a fülednek

Nem mondom hogy halkítsd le a zenét, mert tudom jól, hogy mi a különbség halk metál és hangos metál között

De hidd el, hogy nem akarsz süket lenni 40 évesen, mert úgy nagyon nehéz lesz zenét hallgatni!

2018. máj. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A probléma azzal van, hogy semmi más nincs csak bum bum bum, stabilan, és ez nem zene, ez sima fejszétverés. Naná, hogy rákattan mindenki és úgymarad pár napig, vagy örökre.
2018. máj. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó! Elolvastad az előző kommenteket? Nem bumbumbum, hanem metál.
2018. máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Epica és korai Theatre of Tragedi nagyon nem a bum-bum kategória. Tervezem egy hangsugárzós rendszer összerakását, de az még sok idő és pénz. A stílusomról meg annyit, hogy mindaddig kedves és segítőkész vagyok, míg nem tapasztalok lekezelő hangnemet. Onnantól én is átváltok erre, pont eleget jópofiztam azokkal, akik lábtörlőnek használtak, ennek vége.
2018. máj. 6. 14:47
 10/13 A kérdező kommentje:
*Theatre of Tragedy
2018. máj. 6. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!