Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegségre utal,...

Milyen betegségre utal, váladék, krákogás evés után?

Figyelt kérdés
Hali már hónapok óta feltűnt ,de csak most gondoltam rá,hogy akár valami betegség is lehet,hogy kizárólag amikor csípős ételt eszem felszakad valami váladék a tüdőmről vagy nem tudom honnan és köhögnöm kell,fel kell krákogni a váladékot. Ez csak a csípős étel fogyasztásakor ,de akkor állandóan. Azután kb semmi,mondjuk még annyi hogy ált mielőtt megszólalok egy enyhét köszörülök a torkomon,de ez a kifejezeett levegőt nem bírok venni mert fel kell túrnom a váladékot csak csípős kajánál.
2018. máj. 2. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Allergia lehet.
2018. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igazad lehet erre nem is gondoltam. Legközelebb direktben megfigyelem,hogy hány perc után jelentkeik a tünet. Igazából tényleg szenvedek évek óta allergiában de kutya nem tudja megmondani,hogy mi okozza,mert hol van hol nincs.
2018. máj. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!