Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult a bal fülem! SOS valaki?

Bedugult a bal fülem! SOS valaki?

Figyelt kérdés
Valami szájbatekert módon irritáló és szabályosan rosszuo vagyok tőle, hogy be van dugulva a fülem. Kb 4 napja kezdődött az egész. Olyan volt mintha kicsit tompán hallanék, mára borzasztóan elviselhetetlen, hogy szó szerint semmit azaz semmit nem hallok a bal fülemre. Se a víz, se a tisztítás nem használt. Valaki legyen szíves okosságot mondani rá, köszönöm!

2018. máj. 2. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészet. Lehet, h kicsapatják ilyen ipari fülmosóval. Az nagyon jó érzés! (Tényleg)
2018. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
SOS fül-orr-gégészet! Ha azt mondod mára alig hallasz vele akkor ezt nem szabad magára hagyni. Komoly gondok lehetnek belőle, nem csak egy "jaj strandon tele ment vizzel, holnapra elmúlik" dolog. Holnap első dolgod legyen a doki. A saját egészséges múlik rajta. Hihetetlen, hogy egyáltalán kiírtad GYIKre.
2018. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi orvos, házilag rendbehozható. Nekem is bedugult fürdés után, nem láttam, hallottam, tájékozódtam rendesen. Szóval: közepes injekciós fecskendő tű nélkül, plusz szappanos langyos víz. 10-12 erőteljes befecskendezés, kihoz valami barna szutykot és kidugítja a fület. Ne félj megtenni, az orvos is ugyanezt fogja tenni. Ezért nem érdemes orvoshoz bumlizni.
2018. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!