Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami itthon is megtalálh...

Van valami itthon is megtalálható vagy olcsón beszerezhető szer ami gyorsan elmulasztja a köhögést, és valami minimális hangot csinál nekem?

Figyelt kérdés
A baj az hogy jövőhéten szóbeli vizsga, érettségi, és persze én most lettem beteg... Iszonyatosan köhögök, fulladok, és semmi hangom nincs. Tudom, először köptetőzni kéne, de arra msot nemigazán van időm... Mit csinálok ott ha meg sem tudok szólalni? :S
2010. jún. 13. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
egy gerezd fokhagymát reszelj le és keverd össze mézzel. nem kell sokat enned egyszeree, mert nem a legjobb az íze, de az én gyerekemnek használt. 20 éves fiú gondold el milyen szívesen fogadta a hülyeségemet amit én is mástól hallottam. Neki használt szerintem egy próbát megér.
2010. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hú :) jólhangzik:D

Köszi. hát lehet kipróbálom nem nagyon tudok jobbat, esetleg leöblítem erőspaprikás pálinkával (keresztapám receptje) és tuti lesz a siker, legalábbis tuti elhányom magam:D

2010. jún. 14. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi újság kipróbáltad?
2010. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát őszintén szólva megcsináltam, és néztem vele farkasszemet másfél óráán keresztól de nem vitt ráa lélek. naggggyon csúnya :) Most kicsit már jobban vagyok, köhögök még de nem annyira, majd holnapig eldöntöm mi lesz a vége:)

Azért köszi, az infot raktároztam ha még lesz vészhelyzet!

2010. jún. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!