Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okkal ilyesztett meg a térdem...

Okkal ilyesztett meg a térdem elmozdulása? Rendbe jöhet még?

Figyelt kérdés

Csupán 21 éves vagyok, viszont nagyon hajlékony srác. Amint elkezdtem nőni, majdnem mindenem fájt, majd szép lassan elmúlt. Volt nagyritkán olyan, hogy "beakadt" valamelyik térdem, vagy könyököm. Ilyenkor nagyon fájt, nem bírtam mozgatni, óvatosan kezelve ki bírtam roppantani és helyre jött.

Mostmár nem ropognak az izületeim és csak az egyik térdemmel van időnként problémám. A hetekben sokat buszoztam, vonatoztam, ami valamiért nagyon rosszul hat a térdeimre(pedig iskolában, otthon is ülök ennyit).

A napokban a problémás térdem nagyon megfájdult -utazás közben-, akárhogy próbáltam mozgatni, nem akart elmúlni a fájdalom. Kitapogattam, összehasonlítottam a másikkal, és valahogy lejjebb volt a térd csontom kicsivel. Vissza csúsztattam a helyére -ekkor nagyot kattant és fájt-, és rendbe is jött.

Lehet EDS-em(Ehlers Danlos szindróma/kór) van, de ez csak erős feltevés, kivizsgálva nem voltam.

Szedek izület és porc javítót, ami segített is, de ez az eset mégis megrémített kicsit.

Egyébként nincs bajom a mozgással, nem ropog hónapok óta semmim és fájni is -amint már említettem- csak utazás közben fájdulnak meg a térdeim.


Ui: Esetleg valaki eltudná magyarázni, miért csak utazás közben fájdulnak meg a térdeim? Otthon hónam alá csapva nézek videókat, de inkább "jó nyújtási" érzetet érzek, ha érzek is valamit.



2018. máj. 4. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!