Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyujtassal lehetek magasabb...

Xma kérdése:

Nyujtassal lehetek magasabb par centivel?

Figyelt kérdés
Tudom fogadjam el magam meg ilyenek , de nekem karier szempontjabol szuksegem van par centire . Van valami megoldas ?? Barmi??

2018. máj. 6. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Műtétileg viszont tudsz néhány centit szerezni. A törpe növésű emberek szokták kérni az efféle műtétet. A végtag csontot kettévágják (keresztben) és a csont forradás alatt, tulajdonképpen súlyokkal húzzák lassan szét a csontokat, és így a csontforradás akinél lassú folyamat (ez egyén függő), nyerhet több cm-t is a magasságához...annyi, hogy ha leröntgenezik, akkor egy jó széles csontorradás fog látszódni a rtg képen.
2018. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen errol hallottam csak futni nem tudok utana ami meg szinten kell
2018. máj. 6. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én schroth-oztam, levegő vételen alapuló gyógytorna, illetve nyújtottam is sokat, meg sima gyógytornáztam is. És nőttem vagy 3cm-t. Így 20 évesen:D
2018. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!