Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő után érezhető a...

Mennyi idő után érezhető a multivitamin + megnézium tabletta + halolaj kapszula jótékony hatása?

Figyelt kérdés
Már ha egyáltalán érnek valóban valamit. Úgy másfél hete szedek ilyesmiket, és nem érzem, hogy bármivel is kiegyensúlyozottabb, fókuszáltabb lennék, pedig ez volt az elsődleges cél.
2018. máj. 7. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre szokták mondani, hogy használni nem biztos, hogy használnak, de ártani biztos, hogy nem ártanak. Multivitamint én is szedek meg galagonya+ginzeng kapszulát, fogalmam sincs érnek-e valamit.
2018. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hét szerintem még kevés, két-három-négy hét alatt már biztosan kell(ene) érezni jótékony hatást.

DE:

- a multivitamin tablettákban lévő összetevők gátolhatják egymás felszívódását, pl. a vasét;

- a magnéziumot a multitól legalább 4-5 óra különbséggel kell(ene) bevenni, ugyanezen okból;

- a multit étkezés közben vagy nem sokkal utána tanácsos bevenni, a zsírban oldódó vitaminok miatt;

- halolajból eleinte pár hétig nyugodtan lehet az ajánlott mennyiségtől többet is szedni.

2018. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, és a tippeket!


A bajuszpontokból eltérve csak annyival nehezítem az életem, hogy később kezdenek el beépülni a szervezetembe a vitaminok?

2018. máj. 9. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi az a bajuszpont.


De ha arra gondoltál, hogy ha szeded őket, csak nem úgy, ahogy írtam, akkor annak nem az a következménye, hogy később szívódik fel és épül be, hanem hogy egyáltalán nem szívódik fel. :(

2018. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bajuszpontnak ezeket neveztem: - :)

Köszönöm ismét!

2018. máj. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!