Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Centrum Multivitamin és...

Centrum Multivitamin és Juvita tőzegáfonya kivonat kapszula együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne, hogy mennyi C-vitamint tartalmaznak az adott termékek, mert olvastam, hogy a tőzegáfonya kivonatnak magas a C-vitamin tartalma és nem tudom, hogy mellette szedhetek-e Centrum multivitamint. Még nem töltöttem be a 18. életévemet, ezért a patikus azt javasolta, hogy csak 2 naponta szedjem a Centrumot. A köztes napokon szedhetem a tőzegáfonya kivonatot? Vagy lehet együtt is? Van olyan, hogy C vitamin túladagolás? Mik a tünetei? (A problémám a vashiány /sápadtság, lila szemek, stb/ és a húgyúti fertőzés.)

2013. ápr. 28. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy szedheted együtt. Ennyitől biztos nem lesz C-vitamin túladagolásod. A C-vitamint elég nehéz túladagolni, a szakma szerint a túladagolás valahol napi 10.000 mg körül kezdődik, de van olyan forrás, ahol 25.000 mg-ot is emlegetnek. A Centrumban 100 mg van, így nap 100 tablettát kellene huzamosabb ideig szedned, hogy bajod legyen belőle.
2013. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tôzegáfonya kivonatot sem a Cvitamin tartalma miatt hsználják.
2013. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2013. ápr. 29. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!