Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » HELP! Ez most befolyásolni...

HELP! Ez most befolyásolni fogja az allergiavizsgálat eredményét? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Viszonylag enyhe tejallergiám van, tegnap este ittam egy kis tejet de nagyon viszketni kezdtem, úgyhogy bevettem egy Fenistil 24 kapszulát. Elfelejtettem, hogy ma kell mennem allergia-vizsgálatra! :S Retard kapszula, tehát 24 órán keresztül "hat". Most mit csináljak? Ettől hozhat fals eredményt, vagy nem? Ha igen, mit csináljak? Mondjam le az időpontot? Akkor anyu megöl, ezt az időpontot is két hónapja kértük... :S:S
2010. jún. 14. 11:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok gyorsan, légyszí', mert fél 2-re kellene menni! Amúgy 15/L, ha számít.
2010. jún. 14. 11:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja az eredményt, hiszen enyhíti az allergiás reakciót. Azért ne hagyd ki a vizsgálatot, de mindenképp mondd meg a vizsgálatnál a nővérnek / orvosnak, aki épp végzi rajtad, hogy bevetted. Majd ő eldönti, hogy nagy baj-e.
2010. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálat előtt már egy héttel abba kell hagyni az antihisztamin szedését. Szerintem telefonálj oda és kérdezd meg, mehetsz-e így.
2010. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp befolyásolja az eredményt, úgyhogy ezt nagyon ügyesen elintézted.
2010. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!