Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2017marciustol 2018 äprilisig...

Kewin 666 kérdése:

2017marciustol 2018 äprilisig nem szivtam Aprilistol majusig vagyis hetföig majdnem minden nap szivtam. Es sajnos drog tesztre kell menjek Kb 1-2 honapig eltudom huzni az idöpontot sportolok sok vizet iszok. Mittudok meg tenni? Hogy tiszta legyek.

Figyelt kérdés
a jogsimrol van szo szoval nagyon fontos lenne.170 cm vagyok 62 kilo sportos.zsir nem sok van rajtam:-)

2018. máj. 8. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A kiürüléshez nem értek, de havert csípte már el közűti ellenőrzés beszívva + birtokolva, de nem vették el a jogsiját elsőre. Végig kellett csinálnia vmi rehabot. Mikor másodjára kapták el, akkor egy évre búcsúzott a jogsitól
2018. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"a jogsimrol van szo szoval nagyon fontos lenne.170 cm vagyok"

kábszeres vagy, és együttérzésre vágysz? És ha elgázolsz valakit? A fszom se sajnáljon. Vegyék el a jogsidat, mert közveszélyes vagy.

2018. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem a sajnälatod kell es igy a kommented se.köszi.ha elütök valakit az remelem te leszel :-)
2018. máj. 8. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:

A THC a vérből ~8 óra alatt ürül és nem kimutatható.


Vizeletből 1-3 hónapig - változó. A sok víz, a gyors anyagcserén múlik. Nincs rá semmi trükk.

2018. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!