Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy néha...

Miért lehet az hogy néha szívritmus zavarom van mikor futok, mikor nyugalmi állapotban vagyok meg mikor ugrálok? Olvassátok a mellékletet és írjatok.

Figyelt kérdés
Mostanában egyre sűrűbben van szívritmus zavarom és egyre több fajta. Pl: Mikor ugráltam a trambulinon nem azt éreztem amit mindenki szokott hogy felgyorsul a szívverésem hanem konkrétan azt éreztem hogy elkezdek szédülni és Lassan ver a szívem de nagyokat dobban. és ilyen zsibbadó érzés van a szívemnél közben. Tegnap meg mikor feküdtem az ágyamban ugyanezt éreztem. Csak a zsibbadás érzés erősebb volt mint a nagy dobbanás érzések. Egyszer meg suliban ültem előtte ittam 2 pohár kólát és rámjött egy erős szédülés és ugyanazt éreztem hogy erősen ver a szívem de lassan és húzott lefelé a föld. Egyszer ezeket fölhoztam az orvosomnak és azt mondta hogy csak stresszes vagyok és 19 évesen lehetetlen hogy szívproblémám legyen. Szerintetek ez normális hogy ilyeneket érzek? Ilyenek veletek is vannak?

2018. máj. 9. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lehetetlen tizenéves korban a szívprobléma. Amelyik orvos ilyet mond, az egy ökör.

Menj el hozzá megint, és kérj egy beutalót a kardiológiára. Ha nem akar adni, akkor keress egy normális háziorvost.

Lehet, hogy a kardiológiai kivizsgálás (EKG, szívultrahang) kiderül, hogy tényleg nincs semmilyen szervi problémád, akkor örülj neki, és keresd tovább a baj okát. De ezt kizárni tényleg csak a kardiológus tudja.

2018. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!