Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bátyám drogozik mit lehet...

A bátyám drogozik mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Ez a probléma már elég régóta áll fent.

4 éve már biztos csinálja,hol erősebbeket hol gyengébeket.

Szüleim már nem tudnak vele mitcsinálni,volt elvonón meg stb stb.

Ami nekem a legnagyobb problémám,hogy mindekitől kölcsön kér és napok óta csak fizettünk az embereknek akiknek tartozik.

Mindenki lenézi a családot,mikkor tiszteséges emberek vagyunk nem tehetünk arról,hogy ilyen problémás.

Mivel lehetne még próbálkozni,meg fékezni?

Úgy érezzük már nincs kiút..



2018. máj. 11. 10:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem oda írni,hogy 21 éves.
2018. máj. 11. 10:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lesz jó amikor rátok törik az ajtót a yardot és mindenki gyanúsított.

Mit tehettek? 21? Kivágnám a fenébe még aznap.

2018. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Függősége van,ha ő nem akar változtatni rajta akkor ti nem tudtok mit csinálni vele.De az első válaszolóhoz hasonlóan én is azt gondolom, hogy ajtót lehet mutatni neki, addig amíg tényleg nem lepik el a házatok a rendőrök vagy esetleg valami kevésbé barátságos fazon akinek szintén tartozik.
2018. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 21 éves már nem a "problémás gyerek" kategória...


SZóval ezzel kicsit elkéstek. Felnőtt ember, max annyit tehetnek, hogy kirakják otthonról. Vagy megpróbálják rábeszélni az elvonóra.

2018. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar leszokni, nem tudjátok rábeszélni, el lehet küldeni otthonról, de az se lesz könnyű, jön majd folyton pénzt kérni.
2018. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt hajtogattom én is apukám és anyukámnak,hogy tegyük ki!

De akkor meg azzal,jön apum hogy akkor 1 hét múlva mehetnénk érte a rendőrségre.

Igazából meg fordult a fejembe,hogy mi lenne ha feldobnám.

Úgy érzem mindenki tőlem várja a csodát,hogy én majd tudok valamit vele tenni.

17/L

2018. máj. 11. 10:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező érte menni a rendőrségre, hisz nagykorú. Kiengedik egyedül is, mehet ahova akar.
2018. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legtobb esetben egy fuggonek a legnagyobb segitseg, ha leer a legeslegmelyebb pontra, mert ez az egyetlen lehetosege, hogy belassa igy nem folytathatja tovabb.

Te vagy a szuleitek sot, ha nem akar igazan valtoztatni, akkor szakember se sose fogja megygozni es leszoktatni.

Egy lehetoseg van: megvonni tole az osszes tamaogatasotokat. Nem szabad neki kolcsonadni, nem.kell megmenteni az adossagtol stb.

Kegyetlenul hangzik, de mas nem fog mukodni. Neki kenyelmes most nagyon drogozik mas penzebol...en is szeretnek masok karara jo erzeseket magamnak:-/.

Keress ra a neten a videoklinikaban Csernus Imre fuvezessel, drogozassal kapcsolatos videoira. Ha nem talalod irj privat uzenetet es elkuldom a linket.

2018. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg 3 hónapos elvonón van.
2018. jún. 22. 10:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Hatásos volt az elvonó?
2018. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!