Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akárhogy edzek, nem akar...

Akárhogy edzek, nem akar fejlődni a mellizmom. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Otthon edzek, mert a legközelebbi konditerem 3 városnyira van, és nagyon drága. Először is hétfőn és kedden futok(emellett láb erősítésnek mondható a jumpstyle nevű tánc amit nyomok szinte minden nap). Szerdán, csütörtökön és pénteken pedig lábemelés, felülés, fekvőtámasz, ezekből annyi amennyi megy. Rendesen táplálkozom, tehát ez nem lehet a baj. Vitaminokat szedek mellette, de tömegnövelőket és ilyesmiket nem. Az lenne a kérdésem, hogy miért fejlődik szépen mindenhol a testem, és a mellizmom miért nem? Egy éve csinálom ezt, azóta egy milimétert sem változott. Segítség! 17F
2010. jún. 14. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez jókérdés én nem is szedek semmi vitamint csak futok és gyúrok nekem mégis nő 16/F de remélem sikerül megoldanod a problémát
2010. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát köszi a jókívánságot, remélem nincs komolyabb bajom :/
2010. jún. 14. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Nézz szét itt itt részletesen levan írva hogy kell csinálni a dolgokat :D [link]

2010. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbáld meg azt, hogy felüléskor a melledre valami nehezéket teszel, a lábadat "beakasztod" valahova, hogy felüléskor ne a lábad emelkedjen fel (de ezt szerintem te is tudod) és már is nekiláthatsz a dolgoknak. Én így kezdem kb 20kg súllyal ha jól emlékszem akkor kb 3*15 felülést csináltam. Másnapra az eredmény megvolt! Éreztem az izomlázat a mellemben!
2010. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!