Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől függ az, hogy valaki...

Mitől függ az, hogy valaki minden kis neszre felébred, valaki meg ha robbantak sem kel fel?

Figyelt kérdés

Én például olyan alvó vagyok,hogyha barátnőm mozgolódik mellettem vagy felkel vagy ha rezeg a telefonom már egyből felkelek. Akkor ezek szerint én nem vagyok mély alvó?

Válaszaitokat előre is köszönöm. :)



2018. máj. 14. 23:04
 1/3 anonim válasza:
En is felebredek a legkisebb zajra, mindenre.
2018. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy. Zakatol az agyad éjjel is, nem tudsz kikapcsolni. Természetes nyugtatókat ajánlanék. Kamilla, levendula. Fürödj egy jót lefekvés előtt, kapcsold ki az agyad, szeretkezz a barátnőddel, telefont némítsd!!! le, ne rezegjen.
2018. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mellettem kiskoromban alvás közben zongorát hangoltak most meg ha vihar van dörgéssel villámlással akkor sem kelek fel.16/L
2018. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!