Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan szappan, kézfert...

Létezik olyan szappan, kézfertőtlenítő ami nem tartalmaz alkoholt?

Figyelt kérdés
Ami jobb mint a sima szappan, de nem olyan erős mint egy alkoholos kézfertőtlenítő, mégis hatékony?
2018. máj. 15. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A szappanok döntő többsége nem tartalmaz alkoholt.
2018. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, de nekem olyan szappan kell, ami több mint egy szappan (baktericid, virucid, fungicid stb)


Palmolive hygiene plus vagy fa antibakteriális szappan, ilyesmire gondolok (közben keresgélek én is, de hátha van még valakinek tipp)

2018. máj. 15. 12:04
 3/3 anonim válasza:

igen vannak ilyenek, nekem egy kórházas ismerősöm mutatta, hogy ők gojo márkájút használnak, mert ettől nem maródik a kezük egyedül, viszont 1 percig kell ezekkel szappanozni, hogy érjenek valamit


Szval sztem inkább kézfertőtlenítő gélt használj, a kórházban is használnak emellé, méghozzá purellt, senki nem fog ugyanis stopperrel kezet mosni emiatt

2019. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!