Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kézfertőtlenítő belélegzése...

A kézfertőtlenítő belélegzése káros? Olyan a hatása, mint az inhaláns kábítószernek?

Figyelt kérdés

Teljesen átlag, bolti kézfertőtlenítő, alkoholos tartalma van meg ilyenek. Sajnos rászoktam hogy min. napi egyszer használat után jó mélyen belélegzem, direkt úgy hogy érezzem ahogy felmegy az orrüregemen és fájjon, és szinte már a tüdőmben érzem. Utána nincs hatása a hangulatomra, illetve még nem vettem észre hogy ettől lenne ingadozó (amúgy is nagyon ingadozó). Viszont egyszer egy drogokban jobban otthonlevő barátnőm is kipróbálta, és azt mondta hogy neki "beütött ez a szipu". Aztán egy helyen én is olvastam azt, hogy ez olyan, mint az inhaláns drogok, és megijedtem, mert nem akarom, hogy bármit is roncsoljon a szervezetemben. De sajnos túl jó érzés...

Túlreagálom? Hagyjam abba most rögtön? Mit gondoltok?

(Tudom, hogy jobban kifejtettem mint kellett volna, és tapasztalatlan nyomi vagyok, és azt is tudom, hogy így meg úgy vagyok mazochista és beteg, ilyeneket nem kérek válaszba.)



2017. nov. 6. 23:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!