Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol és milyen korosztályra...

Hol és milyen korosztályra jellemző, hogy drogot keverhetnek az italába a tudta nélkül?

Figyelt kérdés

Mennyire gyakori és valós veszély?

Tapasztaltok?



2018. máj. 17. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Fiatalok által látogatott, túlzsúfolt helyeken a legesélyesebb, de ez nem azt jelenti, hogy máshol nem fordulhat elő.

Van egy ismerősöm, negyvenes férfi, aki egy üzlettársával munka után beült egy italra egy pubba. Miután megitta, ólmos fáradság vett rajta erőt, a haverja épp be tudta tenni egy taxiba, otthon pedig az asszony és a taxis vették ki - elaludt, és két napig nem volt magánál teljesen. A sürgősségin valószínűsítették, hogy valamilyen randidrogot kaphatott az itallal. Ha így van, az már eleve benne volt a kiszolgáló üvegben, mert nem valószínű, hogy késő délután egy negyvenes pacákot akart valaki elkábítani.

És az a hely tipikusan egy utóvirágzásukat élő szingli felnőtt korosztály törzshelye.

2018. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bárhol bármilyen korosztályra. Legalábbis én ismerek olyat akit 17 évesen és olyat is akit 31 évesen drogoztak be. A 17 évest a mai napig nem tudjuk, hogy hogyan (elvileg csak a közös üvegből ivott és senki másnak nem volt baja) a 31 évest pedig egy szintén 30as barátnőjével egy szórakozóhelyen.

Én mindíg magamnak hozom a piát, ha meghívnak akkor is elsétálok a pultig, nem hagyom ott sehol így tudom hogy senki nem fér hozzá az italomhoz.

2018. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!