Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől szúrhat a mellkasom?...

Mitől szúrhat a mellkasom? Beszorult volta a levegő?

Figyelt kérdés

Elég erős, szúró mellkasi fájdalom gyötör, olyan másfél órája nem múlik. Nagyon fáj, ha mozgok vagy mély levegőt veszek, de más tünetet nem vettem észre magamon, így arra gondoltam, valószínűleg a levegő szorult be. Próbáltam nyújtani, de nem lett jobb. Pihenni, attól sem lett jobb. A séta sem segített. Olvastam egy módszert, ami sokaknak bevált - hasat behúzva néhány mély levegőt venni - de közben csak sokkal jobban fájt, még a vállamra is átterjedt.

A bal oldalról beszélünk, a szívem környékén. Nem hiszem, hogy a szívemmel lenne bármi probléma, normális tempóban ver, és ha mozdulatlan vagyok, nem is igazán érzek fájdalmat.



2018. máj. 18. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Pedig a tüneteid hasonlítanak egy szívproblémára. Mindenképp menj orvoshoz. Tudom a legtöbbünk nem igazán szeret az orvoshoz járkálni, de van, mikor muszáj.


[link]

2018. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Izomgyulladás volt, lement egy pár nap alatt.

Azért köszi!

2018. máj. 31. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!