Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség a hőkamerás és...

Mi a különbség a hőkamerás és az elektromágneses vizsgálat hatékonysága között? Melyik a hatásosabb? Tapasztatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, melyikre menjek el, mivel árban is hasonlóak!


Előre is köszönöm!


2010. jún. 14. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
hőkamerás
2010. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az elektromágneses vizsgálatról semmit sem tudok. Hőkamerával a test felületi hőmérsékletét lehet megjeleníteni grafikusan (kép formájában). A feltérképezett hőkülönbségek mértéke, elhelyezkedése alapján lehet következtetni bizonyos (kóros) elváltozásokra.

Remélem segítettem a döntésben.

2010. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy fontos dolog amit érdemes tudnod. A hőkamerás vizsgálat sorén sok betegség rejtve maradhat. Szóval nehogy rendes szűrés helyett menjél el rá.


Az elektromágneses vizsgálat alatt nem tudom mit értesz. Ha ez valami biorezonancia szerű dolog akkor szerintem nagyon felejtős.

2010. jún. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2010. jún. 22. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!