Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a bőröm ki van...

Mit tegyek ha a bőröm ki van pattogva?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam az a nagyon pattanásos fajta, de mostanság elkezdett a bőröm olyan helyeken is kipattogni ahol az előtt sosem, mint pl. a hátam, vállam, mellkasom. Az arcom is mindig tiszta volt, rendszeresen járok kozmetikushoz de ez sem segít. Próbáltam természetes alapanyagú házi pakolásokat is de nem lett jobb. Egyéb arctisztító kozmetikumot sem használok gyakran. Nemtudom mitévő legyek.

2018. máj. 18. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Érzékeny a bőröd lehet valamilyen tusfürdőre nekem is ez van menj el házi orvoshoz valamilyen kenőcsöt fel ír,de hát ha fiatal vagy akkor természetes egy darabig :-)
2018. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A bőrön megjelenő elváltozásoknak általában belső okai vannak, amiket érdemes megkeresni, megszüntetni.Lehet pl gyulladás, káros anyagok felhalmozódása stb.Segíthet egy belső tisztítás, méregtelenítés, gyulladáscsökkentés, a gyulladásos góc megkeresése,megszüntetése, pl foggyulladás.Külsőleg segíthet egy magas aloe vera, vagy aloe vera és propolisz összetevőjű krém. Ezekkel jó tapasztalatok vannak. Jobbulást!

2018. máj. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!