Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » EKG magasabb vérnyomás?

EKG magasabb vérnyomás?

Figyelt kérdés

Engem nem érint a dolog,csak kíváncsiskodok,mert az egyik osztálytársamon 24 órás EKG volt.

Szóval,fiú révén (és a meleg alkalmával) talán néha felmegy a vérnyomása a lányoktól.

Rengetegszer jár WC-re is órán.Gyanakszom,hogy nem vizelni jár.

Ilyenkor,ha esetleg folytatja tevékenységét,és az orvos rákérdez,hogy mitől lehetett ilyen izgatott,be kell vallania,hogy maszturbált?

Az nagyon kínos lehet.

Vagy ha esetleg csak simán látott egy jó csajt,és erekciója lett tőle.

Van hasonló sztoritok?



2018. máj. 20. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Na tisztázzunk pár dolgot.


1. A 24 órás EKG nem a vérnyomást méri, hanem -milyen meglepő módon- az EKG-t, a szívritmust elemzi.

2. Nyilván azért tették fel rá, mert valami panasza volt, szívritmuszavart, esetleg terhelésre jelentkező eltérést keresnek nála.

3. Ha maszturbál is, maximum gyorsabban ver a szíve más eltérés nem lesz, de ez akár ugyanúgy bekövetkezhet egy lépcsőzéstől is, vagy ha izgul, mert dolgozatot írtok- ergo semmi különbség nem lesz.

4. Az orvost baromira nem fogja érdekelni, hogy maszturbált-e közben, sőt, ezt a beteg nélkül értékelik ki, leveszik, kiértékelik néhány nap múlva, és a beteg megkapja a leletet.


Szóval ha ennek örülsz, hogy neki milyen ciki lesz, ezt jól benézted.

2018. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha magas a vérnyomása, akkor gondolom vízhajtós vérnyomáscsökkentőt kell szednie és ettől kell sokszor vizelnie.
2018. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom,honnan veszed,hogy kárörvendő vagyok.

Nyilván rájöttél,hogy lány vagyok,aki bbbiztosan még egy alsós szintjén lehet biztosan,fújjog a fiúkra és örül,ha rossz nekik.

Szimplán elképzeltem őt a helyzetében,kinőttem ezt a korszakot rég.

Azért írtam azt,hogy az orvos rákérdez,mert rákerestem GYK-n korábban EKG-s kérdésekre,és az egyik kommentben azt írták,hogy tőle megkérdezte az orvos,hogy miért lehetett ez a kiugrás a nap folyamán.

A tisztázást hasznosnak tekintem,de ezt a dumát,hogy csak örülök,ha kínos neki,ez elég szomorú,hogy ilyet gondolsz.

2018. máj. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!