Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van erre törvény, jogilag ez...

Van erre törvény, jogilag ez normális? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ha megállapítja az orvos,hogy magas vérnyomás,javasol gyógyszert stb..

De én elutasítom,mert nem érdekel mit mondd,és emiatt nem kapok orvosi alkalmasságit,akkor ez hogyan? Tudtommal nincs erre törvény,jogszabály,hogy már pedig 140/80-nak kell lennie,mert az a normális! Vagy létezik ilyen?



2018. ápr. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem már a kérdést sem. Ha azt mondja ez van, akkor legalább szóban fogadd el és kész.
2018. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok. elfogadom,de nem akarok gyógyszert szedni,meg amúgy sem hiszek ezekben az értékekben,mivel évről évre csökkentik már 30 éve,és mégsincs változás statisztikailag,sőt emelkedett! És nincs kedvem életem végéig gyógyszert szedni,mikor nincs semmi bajom!
2018. ápr. 22. 20:19
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem a jogi része érdekelne!

Létezik-e olyan jogszabály,paragrafus,ami ezt leírja,hogy ha ennéél több akkor az alkalmatlan,és kezeltetnie kell magát,ilyesmi..

2018. ápr. 22. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jogi, hanem diagnosztikai kérdés,bár lehet hogy van törvény is erre, de ott csak annyi max, hogy az orvosnak kell erről döntenie. Kérdés az, hogy a saját vagy mások épségét ezzel veszélyezteted-e. Általában ez csak súlyos betegségeknél van, ő megfogalmaz egy véleményt és azt mondja, hogy szedd rá ezt, akkor alkamas vagy, kintrollokra kell járnod. Azt te döntöd el, hogy ezzel mit kezdesz, vagy szedsz-e gyógyszert. Van más alternatívád a gyógyszer helyett?
2018. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeded a gyógyszert,nem tudja a vérnyomásod beállitani,akkor nem adja meg az alkalmasságit.

Nem vele baxol ki .

2018. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Méregesd otthoni körülmények között a vérnyomásod. Otthon lehet nem is magas. Amennyiben magas otthon is, akkor kell a gyógyszer.
2018. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!