Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ér vágástól meg lehet halni?

Ér vágástól meg lehet halni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 20. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol, milyen mélyen és mivel csinálod.
2018. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre, ennyi kérdésre nem lehet értelmesen válaszolni. Megfelelő körülmények esetén bele lehet halni, de ezekről nem fogsz tippeket kapni.
2018. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
persze, főleg ha elvágsz egy fő artériát
2018. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
náthától is meglehet halni..
2018. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Pld hosszanti érvágás, combi ütőeret elvágsz ez a kettő menthetetlen, de ha pld az ujjadat vagod el abba elég nehéz belehalni de ha vérzékeny vagy akkor simán
2018. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Előző! Ne adj már tippet szerencsétlennek!
2018. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
szerintem a kérdező pont, hogy NEM akar meghalni, csak vagdosni magát, hogy néha megkönnyebbüljön, és fél, hogy esetleg egyszer "túl jól sikerül". tudom, mert én is ebben a helyzetben vagyok. mármint régóta vagdosom magam, de mondjuk bennem sosem volt félelem, mert azért nem olyan könnyű abba belehalni. egyrészt össze lehet varrni, kivéve, ha hosszant vágod, mert akkor tényleg menthetetlen, másrészt tényleg sok tényezőtől függ, pl. a vágás mélységétől. na de nehogy azt hidd, hogy én most önsértésre biztatlak, mert tényleg nagyon elkeserítő, ha valaki már odajut lelkileg, hogy ezt is megcsinálja, viszont megértelek... nekem egy pszichológus mutatott kiutat, ami EDDIG hatásosnak tűnik, de írj rám, ha szeretnél beszélni a dologról.
2018. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csuklóra gondoltam. Én nekem van egy teoriám, javítsatok ki ha tévedek, de én úgy képzelem el, ha elvágjuk az ért, akkor elkezd ki folyni a vér, a szív így már nem tud elegendő vért pumpálni, nem kap elég vért, így egy idő után megáll, de persze ez iszonyatos szív fájdalom mellett
2018. máj. 20. 19:52
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Hát egyszer minden vérzés megáll, de ez nem így működik.
2018. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
Bal csuklónál nagyobb az esélye
2018. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!