Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lelki fájdalomba bele lehet...

A lelki fájdalomba bele lehet halni?

Figyelt kérdés
nagyon fáj most a szívem, lelkem nem jó most az életem és ez nagyon fáj és hiányzik az exem is, sírni tudok mindennap, hogy lehet a depresszióból kigyógyulni? már nem leszek a régi soha? mindig ilyen keserű leszek?

2018. máj. 13. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Igyál naponta meg egy liter citromfű teát, és szedjél szerves magnéziumot, B vitamint. Nem leszel ilyen keserű mindég. A mozgás, sport, edzés segít. Ha úgy érzed sírás kerülget, akkor egy edzést csinálj, és jobban leszel.
2018. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
94%
Szia. Most lehet hogy úgy érzed hogy belehalsz a fajdalomba, tudom én is hogy milyen. Ezen csak az idő segít. Persze nem tudom hogy az exeden kívül még mi bántja a lelked de hidd el hogy az idő minden sebet be gyógyít. Tudom hogy most a legkevésbé sem akarsz kimozdulni meg ilyenek de keress egy hobbyt vagy foglalkozz a meglevővel. Mozdulj ki barátokkal, de ha most az segít akkor sird ki magad és csak utána szépen lassan vissza fogsz találni önmagadhoz.
2018. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
Előző vagyok, nyugtató hatású teák is segithetnek:)
2018. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szenes43 ***** válasza:
Legelőször is ne sajnáld magad. Amikor kilábalsz az önsajnálatból akkor észreveszed hogy vannak számodra is pozitív dolgok és talán csak a kezedet kell majd kinyújtani értük.
2018. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem nem lehet. két hónap és túl leszel rajta az nem segít ha itt nyavalyogsz.
2018. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
több mint 1 éve tart :)
2018. júl. 18. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont eleget sírtál az exed után szerintem.Rázd meg magad,és állj fel.Értékesebb vagy te annál,hogy erre menjenek el hónapok az életedből,nem? Csak te tudod magad ebből kirángatni,az önsajnálat nem segít.
2018. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!