Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, mit csilájak? 😫

Segítség, mit csilájak? 😫

Figyelt kérdés

Szerintem férges vagyok,

És csak holnap tudnék elmenni háziorvoshoz..

De annyira undorodom meg félek a kukacoktól legszivesebben megölném magam..😭



2018. máj. 27. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy gyógyszert kapsz majd. Be kell szedned. Addig lazits, mások is jártak már így. Alapvetően az összes fertőző betegséget élőlények okozzák. Ezt pont ilyenek. Gyorsan túl leszel rajta, ne lovald bele magad.
2018. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyél addig fokhagymát, állítólag az is segít valamennyit.
2018. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaja, fokhagyma ezerrel. És pucolj át mindent, fertőtlenítő szerrel (wc ülőke, kilincs stb)
2018. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Túl van spilázva ez a dolog: az ember szervezete sok mindennel meg tud küzdeni. El kell menni orvoshoz, ad gyógyszert, ennyi. Belehalni nem fogsz. Sőt különösebben érezni sem semmit. Normálisan takarítsd, fertőtlenítsd a fürdőszobát, vécét-ahogy mindig illene, akkor nem fertőzöl, és téged sem fertőznek meg. Szóval felesleges a hiszti a semmin.


Miből gondolod hogy férges vagy

2018. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
?
2018. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,

A foghagymát lighet kioápróbálom addig..

4.,a fürdő ált takarítva van mindíg,:c

De mostantól szerintem mégjobban fertőtleníteni fogok mindent..

Onnan gondolom,hogy mostanában kicsit viszket a végbélnyílásomnál és (ne kérdezt hogyan) ilyen fehér valamiket vettem észre ott(szerintem giliszta)..bár székeletemben ez előtt nem láttam..

De kiskoromban is voltam már férges és ezétrt is félek,nem akarok megint az lenni..:c

2018. máj. 27. 09:36
 7/11 anonim ***** válasza:
A viszketés valóban utalhat erre, de szerencsére ez könnyen kezelhető. Szóval ne félj, ne stresszeld túl magad, mert rövid úton megoldható. A fokhagyma meg tényleg jó. de a dokit ne hagyd ki.
2018. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tüneteid tényleg utalhatnak férgességre, de szerencsére gyorsan túl leszel rajta, ne aggódj!😊
2018. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, hogy holnap menj el az orvoshoz!
2018. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, ameddig nem lát a kezelő orvosod, addig ügyelj a higéniára, tisztálkodj sűrűbben
2018. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!