Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezekkel az intézkedésekkel...

Ezekkel az intézkedésekkel elkerülhető a hányós-hasmenéses vírus?

Figyelt kérdés

Csakmer' borzasztóan parázom tőle és ennek köszönhetően a Sors szinte napi szinten "megajándékoz" egy lehetőséggel, hogy elkaphassam, aminél a halál is kedvezőbb ajánlat lenne...


Szóval, amit teszek ellene, ha esetleg egész nap beteg emberekkel kell együtt dolgoznom (mert odabent jó szenvedni és szétszórni egymás és a vásárlók között a kórságot, persze...):

- a mosdót-wc-t a lehető legnagyobb ívben kerülöm

- próbálom a lehető legnagyobb távolságot tartani

- nem fogdosom meg az általuk összetapogatott legtöbb dolgot

- ha mégis sikerül, kézfertőtlenítővel letudom a "kézmosást"

- nem nyúlok a számhoz/számba

- ha kajálok, zacskón keresztül fogom csak meg az ételt

- szedek GrapeVital cseppet (ez mondjuk pont nem jelent semmit, de legalább a placebo-hatás megvan)


Elkerülhető ennyi óvintézkedéssel a betegség?

Nevetni nem ér, mindenkinek van valami fóbiája, nekem a hányás az.


2018. máj. 28. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell attól félni?😃 Én már 4 éve bulémiás vagyok néha még jó is tud lenni. miután kellemetlenre telezabáltam magam
2018. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

de most nincs is járvány.vagy van?

ennyire nem kell félned. elég ha c vitamint szedsz, gyümit zöldseget eszel.inkabb a tömegközlekedesen kellene félni már ha azzal jarsz.

2018. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mello_Keehl: a pókoktól/magasságtól/sötéttől/kígyóktól miért kell félni? Na ugye, bízom benne, hogy most már érted, min megyek keresztül. Elfogadom, hogy neked ez könnyű, sőt, "rutin", de én 20 éve ezzel a fóbiával szenvedek.


#2: úgy tudtam, hogy nincs, de ott a munkahelyen ma 8 ember volt benne, ami 10-ből nem rossz arány. És bazze' bejönnek így és szórják szélnek-világnak... Tömegközlekedéssel nem járok, részben emiatt, részben, mert gyalog és kerékpárral egészséges és nem utolsósorban jó feszültséglevezetés is.

2018. máj. 28. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért érne semmit a Grapevital csepp? A grapefruitmag csepp fertőtlenít, én is szedem, illetve mellé még a Colostrumot tudnám ajánlani (Colostrum Now kapszula). A szarvasmarha kolosztrum több forrás szerint is képes a calici vírust meg az ilyeneket "hatástalanítani", olvass utána. Amúgy én is ugyanígy vagyok mint te, szerintem ha 8an rosszul lennének a melóhelyen sírva rohannék onnan kifele...
2018. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4: Köszi a megerősítést, én továbbra is hiszek benne, mivel 1 éve semmit sem kaptam el (azóta szedem), pedig előtte havonta kiütött rajtam valami kórság. Ami miatt megingott kicsit a bizalmam esetleg, az ez volt:


[link]

2018. máj. 29. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is elkerül minden, amióta iszom a cseppeket (kopkopkop) bár én a Dr. Chen félét szoktam venni és ősz óta használom.
2018. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!