Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a szaglási...

Mi okozhatja a szaglási hallucinációmat, illetve mit tudnék vele kezdeni? (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Egy hete betegedtem meg, az orvos azt mondta, hogy "egy vírus". Lázzal/hőemelkedéssel, heveny száraz köhögéssel, orrfolyással és erős éjszakai izzadással jár. Mára a hőemelkedés elmúlt, a köhögés ritkább és hurutos, orrfolyás normális, az izzadás még megvan (napközben is, minden ok nélkül).

Azonban van még egy probléma: bizonyos ételeknek, mint majonéz, ketchup, vagy éppen bundás mogyoró, rettenetes, leírhatatlanul undorító, rothadó gennyhez hasonlító szaga van. Legalábbis én azt érzem. Senki más nem érzi, és nem is belőlem jön a szag, viszont ha ilyesmit eszek, akkor magamon is érzem. Pénteken a kinti levegőnek volt ugyanilyen szaga, alig bírtam 1-2 percet meglenni kint. Mit tudnék ezzel csinálni? Bár ha elkerülöm ezeket a dolgokat, akkor eléggé elvagyok, de nagyon elrontja a napomat :( Köszönöm!



#vírus #betegség #megfázás #szag #büdös #bűz #szaglási hallucináció
2018. márc. 12. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el gégészetre, lehet arcüreg gyulladás és arra kell gyógyszer.
2018. márc. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valami gyulladásod van, menj el dokihoz, ha még nem mentél.
2018. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!