Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol találhatok olyan orvost...

Hol találhatok olyan orvost aki elvégzi ezt a plasztikai műtétet?

Figyelt kérdés
Ugy születtem hogy a bal fülemre nem hallok és nem fejlődött ki ott a porc sem, tehat igazából semmi nincs ott, most vagyok 17 éves és egyre jobban foglalkoztat a gondolat hogy ezen változtassak mert kényelmetlenűl érzem magam.. Tudnátok esetleg olyan plasztikai sebeszt ajanlani aki végez ilyen fajta műtétet? Az lényegtelen hogy helyileg hol van, ami lényeges az az hogy ezt támogatná a TB vagy teljesen önerőből kéne ezt fizetni? Válaszokat köszönöm! :)

2018. jún. 1. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy működő fület nem fognak tudni neked csinálni. Viszont nagyon jó mű-testrészeket tudnak legyártani, és azt élethűen rögzíteni a testedre. Látogasd meg a háziorvosodat, és kérjél tőle segítséget.
2018. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A problémád neve: microtia. Az biztos, hogy a TB állja az ilyen műtéteket, és nagyon szépen helyre lehet hozni a ki nem fejlődött fület. Én is azt mondom, hogy háziorvoshoz menj vagy a fül-orr-gégészetre és megmondják a további teendőket. De az internetesn is rá tudsz keresni a dologra.
2018. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Pontosítok. Ha teljesen hiányzik a bal füled, akkor annak a neve: anotia.
2018. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!